Wisła Kraków

Personalizowane gadżety w ofercie sklepu Wisły Kraków

Wisła Kraków, we współpracy z Antigro oraz puzzle4u.pl, jako pierwszy klub w Polsce wprowadza możliwość zamówienia spersonalizowanych fotoproduktów. Od 21 listopada w oficjalnym sklepie pojawiła się możliwość zaprojektowania puzzli z wizerunkiem zawodników Białej Gwiazdy.

Read more

Fairs like a pro – vol. 2: how to create marketing materials?

There are some companies delivering value and technology to printing houses so they can work more effectively and at a higher level of personalization with clients. One of them is Antigro … Welcome to the era of Web2Print

Read more

PIAP ma nowych Członków

Firma Antigro buduje własne produkty oraz dostarcza oprogramowanie szyte na miarę dla organizacji z szeroko pojętej branży poligraficznej na całym świecie. Misją Antigro jest wspieranie firm poligraficznych w transformacji cyfrowej, która obecnie odbywa się w niemal wszystkich obszarach biznesu. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania klasy web2print, które pozwalają na szybki rozwój przedsiębiorstwa, wchodzenie w nowe obszary biznesu oraz ekspansję na nowe rynki.

Read more

OOH Magazine

Chcieliśmy stać się częścią PIAP, aby mieć łatwiejszą możliwość dotarcia z naszą ofertą rozwiązań klasy web2print również do firm z branży artykułów reklamowych. Pragniemy pomagać takim przedsiębiorstwom w przeprowadzeniu transformacji cyfrowej, która według nas jest nieuniknioną konsekwencją postępującego rozwoju technologicznego – podkreśla Marcin Majda, CEO firmy Antigro

Read more

Zmiany w chroma.pl

„Automatyczna kalkulacja dowolnego nakładu to prawdziwa rewolucja w funkcjonalności serwisu drukarni internetowej. Chroma jest pierwszą drukarnią online w Polsce i jedną z niewielu w Europie, która daje takie możliwości” – podkreśla Marcina Majda z Antigro, odpowiedzialny za stworzenie nowego serwisu.

Read more